BHV-cursus 1 dag
BHV'er worden? Volg onze ééndaagse BHV-cursus!
BHV-cursus 1 dag
Deze BHV-cursus leidt binnen één dag op tot bedrijfshulpverlener (BHV'er). De cursus is bedoeld voor deelnemers die nu nog geen BHV-certificaat hebben (zie anders onze herhalingscursus).
Het betreft een basiscursus BHV die uitermate geschikt is voor particulieren, ondernemers en werknemers. Ervaring is niet noodzakelijk. Tijdens de cursus leren we alle basisvaardigheden (zowel praktijk als theorie) die bij een goede BHV’er horen. Na het met goed gevolg afronden van deze BHV-cursus krijgt de BHV'er een BHV-certificaat en voldoet de BHV’er voor een jaar aan de wet- en regelgeving.
Wat ga je leren?

Je leert in deze cursus alle basisvaardigheden die bij een goede BHV'er horen.
Onze ervaren instructeur weten alles over eerste hulp, het blussen van een beginnende brand en het ontruimen bij calamiteit en leren je deze vaardigheden graag.
Wat zijn de kernvaardigheden?
Wat is het programma?
Dagdeel 1 - Eerste Hulp
In het eerste dagdeel staat eerste hulp verlenen centraal. Je leert onder andere hoe je een slachtoffer moet benaderen, welke handelingen je dient te verrichten en hoe een AED werkt.
Programma dagdeel 1:
Dagdeel 2 - Beginnende brand
In het tweede dagdeel staat het blussen van een beginnende brand op het programma. Je leert welke branden je wel en welke branden je niet moet blussen en de werking en bediening van de bijbehorende blusmiddelen.
Programma dagdeel 2:
Dagdeel 3 - Ontruiming
In het derde dagdeel staat de ontruiming bij calamiteit centraal. Je leert hoe je eigen medewerkers en overige bezoekers zo snel mogelijk conform de ontruimingsprocedure het pand laat verlaten.
Programma dagdeel 3:
Over PulseBHV
Waar zijn we goed in?
PulseBHV geeft Bedrijfshulpverlening (BHV) en aanverwante cursussen in heel Nederland. Onze instructeurs trainen uw medewerkers in een dag op tot BHV'er, zodat uw onderneming aan BHV-regelgeving voldoet en uw BHV'ers in staat zijn om eerste hulp te verlenen, een beginnende brand te blussen en een ontruiming te begeleiden.
Inclusief lesboek, BHV-certificaat, oefenmaterialen, koffie/thee en lunch.
Exclusief 41,79 BTW.